Zürafa Kitaplık

Çocuk odalarının görsel zenginliğini ve en kullanışlı ürünlerden birisidir kitaplık tasarımları ve Burak Mobilya olarak bizde farklı kitaplık tasarımlarını sizlerle paylaşarak evlerinizi dekore etmenizde yardımcı oluyoruz.

Okumaya devam et

Ahşap Raf Kestir

Bir çok renk ve desen seçeneği ile özel ölçülerde sipariş verebileceğiniz firmamızda sizler için yayınladığımız bir çok ürünü dilediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz ve bu sayede dilediğiniz raflara sahip olabilirsiniz. Burak Mobilya olarak standart ürünlerden çok sıra dışı ve özel tasarımlara yer vermeye gayret gösteriyoruz umarım beğenirsiniz ve bizimle yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyoruz.

Okumaya devam et

Dinozor Kitaplık

Çocuk odalarında yaratıcı tasarımları tercih ediyoruz çünkü çocuklarımızın gelişimi için ne kadar olduğunu biliyoruz yaratıcı tasarımların bizde Burak Mobilya olarak bunu biliyor ve yaratıcı tasarımlarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Okumaya devam et

Ahşap Bisiklet Taşıyıcı

Ahşap ve yuvarlak taşıyıcı genel olarak bisiklet taşıyıcı olarak tanıtıyoruz fakat dilediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz fakat bu tarz ahşap tutucuların belli bir yük taşıma kapasitesi olduğunu da unutmamak gerekir. Yuvarlak ahşap niş hem dekoratif hemde minimalist bir tasarımdır.

Okumaya devam et

Metal Kitaplık

Endüstriyel tasarım ülkemize uyarlanmasıyla beraber ayrıca son zamanlarda ahşap ürünler hariç metal ürünlerin günlük kullanıma uyarlanarak ahşapla harmanlanmasıyla fazlasıyla hayatımızdalar bizde bu ürünlerden biraz bahsetmek ve firmamızın da bu tarz tasarımları ürettiğini sizlere göstermek için Metal Kitaplık blog yazısını yayınlamak istedik.

Okumaya devam et

Raf Kestir

Özel ölçülerde raf kestirmek isteyenlere ve istediğini çeşitliliği bulamayanlar için sınırsız ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermek için buradayız bizi takipte kalın.

Okumaya devam et